O nás

FASHIONistka – módní maniačka - to jsem já
Jsem maminka dvou krásných holek...
Jsem manželka skvělého muže...
Jsem sestra nejlepší ségry na světě...
A jsem starší dcera mých úžasných rodičů...
A právě ti mě vedli k tomu, že hezky, vkusně, a tak trochu nadčasově se oblékat, je neoddělitelnou součástí mého života.

Od malička jsem měla dva velké sny. Mít dvě dcery a živit se módou.
Moje holčičky jsou má životní výhra. Co se týče módy, ta mě zatím neživí, ale doprovází mě celým život
em.
Jako bývala profesionální volejbalistka jsem podle všech byla na hřišti jako modelka na přehlídkovém mole.
Během studií na dvou vysokých školách jsem místo poznámek z přednášek měla návrhy oblečení, jak a co s čím ladí a co bych si přála koupit.
Právě v té době jsem si uvědomila ten problém s nákupy oblečení. Ve velkých obchodních řetězcích jsou krásné věci: od těch nejlevnějších po ty nejluxusnější. Ale já hledám něco víc, něco víc trendy, víc cool. Nadčasové oblečení, které na sobě nemá každý druhý. Mám ráda, když můžu zkombinovat elegantní věci se sportovními doplňky a naopak.

Všichni mi říkají, že mám doma hodně oblečení. Ne, já jenom umím zkombinovat věci tak, aby to vždy vypadalo, že mám na sobě neustále něco nového.
Proto vznikl takový plachý nápad, že vytvořím vlastní značku obchodu, pod kterou budu všem módním maniačkám nabízet právě takovou módu. Něco, co nenajdete běžně v obchodech. A protože jsem maminka dvou holčiček, chtěla jsem, aby na e-shopu byla i nabídka pro děti. Všechno pod jednou střechou.

Někde tam v budoucnu se vidím, jak mám svůj vysněný obchůdek, který nese hrdě své jméno FASHIONistka. Kde se budu moct potkávat s vámi módními maniačkami a společně sdílet vášeň pro módu

65490701_10213668332959032_6791700483166699520_o

Naše motto je:

"Ten, kdo říká, že za peníze si štěstí nekoupíš, jednoduše neví, kde nakupovat“

Přejeme příjemné nakupování!

Tým FASHIONistka