O nás

FASHIONistka – módní maniačka - to jsem já
Jsem maminka dvou krásných holek. Jsem manželka skvělého muže. Jsem sestra nejlepší ségry na světě. A jsem starší dcera mých úžasných rodičů. A právě ty mně vedli k tomu, že hezky, vkusně, a tak trochu nadčasově se oblíkat, je neoddělitelnou součástí mého života.
Od malička jsem měla dva velké sny. Mít dvě dcery a živit se módou. Moje holčičky, jsou má životní výhra. Co se týče módy, ta mě zatím neživí, ale doprovází mně celým životem. Jako bývala profesionální volejbalistka, jsem podle všech byla na hřišti, jako modelka na přehlídkovém mole. Během studii na dvou vysokých školách, jsem místo poznámek z přednášek měla návrhy oblečení jak a co s čím ladí a co bych si přála koupit.
Právě v té době jsem si uvědomila ten problém s nákupy oblečení, ve velkých obchodních řetězcích jsou krásné věci od těch nejlevnějších po ty nejluxusnější. Ale já hledám něco víc, něco víc trendy, víc cool, nadčasové oblečení, které na sobě nemá každý druhý. Mám ráda, když můžu zkombinovat elegantní věci se sportovními doplňky a naopak. Všichni mi říkají, že mám doma hodně oblečení. Ne, já jenom umím zkombinovat věci tak, aby to vždy vypadalo, jako bych měla na sobě neustále něco nového.
Proto, vznikl takový plachý nápad, že vytvořím vlastní značku obchodu, pod kterou budu všem módním maniačkám nabízet právě takovou módu. Něco, co nenajdete běžně v obchodech. A vzhledem k tomu, že jsem maminka dvou holčiček, jsem se snažila, aby e-shop byl právě složený z nabídky pro dámy, tak pro děti. Všechno pod jednou střechou.
Někde tam v budoucnu se vidím, jak mám svůj vysněný obchůdek, který nese hrdě své jméno FASHIONistka. Kde se budu moct potkávat s vámi módními maniačkami a společně sdílet vášeň pro módu

65490701_10213668332959032_6791700483166699520_o

Naše motto je:

"Ten, kdo říká, že za peníze si štěstí nekoupíš, jednoduše neví, kde nakupovat“

Přejeme příjemné nakupování.

Tím FASHIONistka