2 hodnocení

Halenka HISPANKA pink

Halenka HISPANKA pink

* Nekonečná variabilita: Ať jde o pracovní meeting nebo večerní výlet, HISPANKA se přizpůsobí a vždy vás nechá vyniknout.

* Pocit svěžesti a lehkosti: S HISPANKOU na sobě pocítíte vzdušnost a pohodlí po celý den.

* Smyslnost na každém kroku: Každá barevná varianta je navržena tak, aby zdůraznila vaši přirozenou krásu a smyslnost.

* Jedinečný design: Stane se nejen součástí vašeho šatníku, ale i vyjádřením vaší osobnosti.

Varianta
Skladem
Kód: 5489/UNI
499 Kč
Kategorie: ŽENY
blob
Novinka Tip

Halenka HISPANKA pink

Představujeme vám halenku HISPANKA, vaši novou nezbytnost pro nadcházející jaro.

Každá z čtyř barevných variant je pečlivě vybrána, aby vyhovovala vaší náladě a stylu, ať už toužíte po kráse, svěžesti nebo lehkosti.
Nenechte se mýlit její zdánlivou jednoduchostí; halenka HISPANKA je mistrovským dílem designu, které z každé ženy vykouzlí divokou, svěží a zároveň smyslnou bytost.

Je to kousek, který vás promění a přitáhne k vám obdivné pohledy, kdekoliv se objevíte. S HISPANKOU se stanete středem pozornosti a zažijete pocit nekonečného půvabu.
HISPANKA je navržena tak, aby dokonale lichotila každé postavě a přinesla pocit pohodlí a svobody. Ať už se chystáte na pracovní schůzku, romantickou večeři, nebo jen tak procházku městem, s touto halenkou budete vždy připraveni na cokoliv. Je to univerzální kousek, který se snadno kombinuje a přizpůsobí každé příležitosti.
Nečekejte příliš dlouho, vaše šance obléknout si HISPANKU a zažít tu nejlepší jarní sezónu je zde právě teď. Tento skvost jistě půjde na dračku, a proto je důležité jednat rychle. Dovolte si prožít jaro v plném rozkvětu s HISPANKOU.

 

Omezená edice: Mít HISPANKU znamená vlastnit kousek exkluzivity. Nenechte si ujít příležitost stát se majitelkou tohoto jedinečného kousku.

 

FASHIONistka DOPORUČUJE

Složení: 95 % polyester, 5 % elastan

Vyrobeno: Italie

Sytost barvy produktu se může lehce lišit s ohledem na světlo v ateliéru nebo rozlišení Vašeho zařízení.