Neohodnoceno

Halenka Sweet Heart modro/bílá

Halenka Sweet Heart modro/bílá

Nepřekonatelná kombinace pohodlí a elegance – Už nemusíte obětovat svůj komfort za cenu vzhledu. S Halenkou Sweet Heart můžete mít obojí.

Univerzální střih pro každou postavu – Díky pečlivě navrženému střihu vypadá tato halenka skvěle na každém typu postavy. Buďte sama sebou a cítite se přitom krásně.

Jedinečný design – Roztomilé srdíčka a elegantní proužky přináší do vašeho šatníku svěží vítr. Tento kousek určitě zaujme.

Vysoce kvalitní materiál – Vybrali jsme pro vás materiál, který je nejen pohodlný, ale také odolný. Vaše halenka tak zůstane dlouho jako nová.

Snadná kombinovatelnost – Ať už máte v plánu důležitou pracovní schůzku nebo večerní vyjítka s přáteli, Halenka Sweet Heart se dokonale přizpůsobí jakékoli příležitosti.

Varianta
Skladem
Kód: 5541/M
465 Kč
Kategorie: ŽENY
Halenka Sweet Heart modro/bílá
Novinka Tip

Halenka Sweet Heart modro/bílá

Představujeme vám Halenku Sweet Heart – absolutní nutnost pro každou ženu, která touží po kombinaci pohodlí a elegance.

Vybírat můžete z trojice kouzelných barevných variant – černo/bílé, růžovo/bílé a modro/bílé. Každá z nich přináší dokonalou harmonii proužků a roztomilých malinkatých srdíček, které dodávají halence neodolatelný šarm.

V FASHIONistce věříme, že móda by měla být nejen o vizuálním vzhledu, ale také o pocitu, který z ní máte. Halenka Sweet Heart je jako vaše druhá kůže – tak příjemná a pohodlná, že ji nebudete chtít sundat. Díky perfektnímu materiálu a super střihu vám bude slušet bez ohledu na vaši postavu.

Je to kousek, který vám dodá sebevědomí a přitom vám umožní zůstat v pohodlí vaší vlastní kůže.

Nyní přichází ten nejtěžší úkol – rozhodnout se, která barva bude ta vaše. Každá nabízí jedinečný výraz a styl, ale jedno mají společné – všechny jsou naprosto okouzlující.

Nechejte svou garderóbu ožít s Halenkou Sweet Heart – kousek, který vás nikdy nenechá ve štychu. Vyberte si svou oblíbenou barvu a nechte svůj styl hovořit za sebe. S Halenkou Sweet Heart je každý den příležitostí k tomu, aby vás svět viděl tak krásnou, jakou opravdu jste.

 

FASHIONistka DOPORUČUJE

Složení: 65% POLYESTER 30% VISKOZA 5% ELASTAN

Sytost barvy produktu se může lehce lišit s ohledem na světlo v ateliéru nebo rozlišení Vašeho zařízení.